Alternative content

Get Adobe Flash player

O spoločnosti

Nachádzate sa na stránkach elektronického obchodu spoločnosti EPL trading. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. V tomto roku bola založená spoločnosť TOPAS (od roku 1997 LŠ TOPAS), ktorá sa v roku 2007 v dôsledku rozvoja pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným  a svoju činnosť vykonáva pod obchodným menom EPL trading, s.r.o..

Spoločnosť EPL trading sa viac ako dvanásť rokov zaoberá maloobchodným predajom hodiniek a šperkov. Svoje služby poskytuje v dvoch klasických predajniach a od roku 2009 prevádzkuje elektronický obchod www.hodinkyasperky.sk.

Nadštandardné vzťahy s dodávateľmi, prepracovaný logistický systém spolu s dlhoročnými skúsenosťami, zaručujú vybavovanie objednávok rýchlo, kvalitne a spoľahlivo, za výhodné ceny. Ponúkaný tovar obstaráva spoločnosť EPL trading iba u dodávateľov certifikovaných výrobcov. To znemožňuje, aby bol zákazníkovi dodaný tovar v zlej kvalite, alebo tovar neoriginálny.

Zámerom spoločnosti EPL trading je neustále zvyšovenie úrovne služieb. Spoločnosť EPL trading si je vedomá, že úspech je postavený na dôvere a spokojnosti zákazníkov. Zamestnanci spoločnosti sa riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu vo vzťahu ku klientovi. Najvyšším cieľom spoločnosti je dlhodobá spokojnosť zákazníkov.

V prevádzkach spoločnosti EPL trading nájdete širokú ponuku hodín, hodiniek a šperkov:

Hodiny a hodinky

-náramkové hodinky

-nástenné hodiny

-vreckové hodinky

-stolové hodiny

Šperky

-šperky z bieleho a žltého zlata

-strieborné šperky

-šperky z nehrdzavejúcej ocele

Hodinky

Tissot, Certina,  Festina, Lotus, Candino, Seiko, Pulsar, Lorus, Legend, Clyda, DKNY, Fossil, Casio, Elite, Seculus, Doxa, Swiss Military, Adriatica, PRIM 

Šperky

Lotus Style, Swarovski components

Hodiny

Seiko, JVD, Rhythm

EPL trading Vám praje príjemné nakupovanie v elektronickom obchode www.hodinkyasperky.sk!


Logo

partneri | parfémy | hodinky | lékárna | kosmetika | piercing        
Copyright © 2011 Hodinkyasperky.sk