Alternative content

Get Adobe Flash player

Často kladené otázky

Dokážete zohnať aj modely, ktoré sa nenachádzajú vo vašej ponuke?

Ak je takýto produkt dostupný v skladových zásobách našich dodávateľov, spoločnosť EPL trading Vám ho rada zabezpečí a dodá za výborné ceny. O produktoch a ich cenách, ktoré sa nenachádzajú v našom ponukovom katalógu sa prosím informujte na eshop@hodinkyasperky.sk.

Poskytujete zľavy?

Takmer na všetky produkty uvedené v ponuke spoločnosti EPL trading platí zľava minimálne 5 % z odporúčanej maloobchodnej ceny (to je cena, za ktorú je tovar bežne predávaný v obchodoch). Táto cena je vždy vyznačená pri popise modelu ako "bežná cena", spolu s percentuálnou výškou zľavy. Tiež poskytujeme vernostné zľavy vo výške 2 % už od druhého zrealizovaného nákupu. Okrem toho EPL trading poskytuje zľavy pri príležitosti akcií a sviatkov. Ponúkame aj možnosť vytvorenia individuálenej cenovej ponuky pri kúpe väčšieho množstva produktov (viac informácií na eshop@hodinkyasperky.sk).

Uvádzate ceny vrátane DPH?

Spoločnosť EPL trading je platcom DPH a všetky ceny na stránke www.hodinkyasperky.sk sú uvedené vrátane príslušnej DPH (20 %).

Aké sú dodacie lehoty produktov?

Celková dodacia lehota produktov je závislá od skladových zásob spoločnosti EPL trading a tiež od skladových zásob veľkoobchodných dodávateľov. Všetky modely, ktoré sa nachádzajú vo vlastných skladoch spoločnosti sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Pri určovaní dodacej lehoty spoločnosť EPL trading vychádza z dodávateľsko - odberateľských skúseností v klasickom obchode, ako aj z aktuálnej dostupnosti u veľkoobchodných dodávateľov. Jej dĺžka sa zvyčajne pohybuje od 24 hodín do 10 pracovných dní.

Dĺžka doby dodania je zákazníkovi oznámená do 24 hodín od zadania objednávky e-mailom podľa údajov poskytnutých dodávateľmi, s ktorými EPL trading spolupracuje. V prípade ťažšie dostupného tovaru sa môže dodacia lehota predĺžiť, o čom je zákazník pred skončením predpokladanej dodacej doby informovaný (telefonicky, e-mailom).

Posielate objednávky aj do Českej republiky a iných krajín?

EPL trading posiela objednávky aj do Českej republiky a iných krajín. Vybavovanie takejto objednávky sa však môže výrazne predĺžiť, najmä kvôli dlhším dodacím dobám Slovenskej pošty pre zásielky do zahraničia. S týmito objednávkami je tiež spojené výrazne vyššie poštovné, ktoré je vždy účtované osobitne podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti. Spôsoby platby pri takýchto objednávkach sú tiež obmedzené: na dobierku posielame tovar len do Českej republiky. Pri zahraničných objednávkach do iných krajín je potrebný spôsob platby formou predfaktúry (prevodom na bankový účet spoločnosti EPL trading). O výške poštovného je v týchto prípadoch zákazník informovaný pri skompletizovaní objednávky.

Orientačné ceny poštovného do zahraničia sa nachádzajú v nižšie uvedenej tabuľke:

 

Česká republika (platba vopred)

Česká republika (dobierka*)

Európa (Europe)

Ostatné štáty (other countries)

do 0,5 kg  

€ 4,20

€ 9,84

€ 6,60

€ 8,76

do 1 kg  

€ 8,16

€ 9,84

€ 10,56

€ 18,96

do 2 kg  

€ 10,80

€ 11,04

€ 17,16

€ 29,40

do 3 kg  

€ 11,40

€ 11,64

€ 25,80

€ 37,20

do 4 kg  

€ 12,00

€ 12,24

€ 28,80

€ 45,60

do 5 kg  

€ 12,60

€ 12,84

€ 31,20

€ 54,00

Platba na dobierku je možná len do Českej republiky, pri doručení do ostatných krajín je možná iba platba formou predfaktúry (prevodom na bankový účet spoločnosti EPL trading).


Logo

partneri | parfémy | hodinky | lékárna | kosmetika | piercing        
Copyright © 2011 Hodinkyasperky.sk